Büyük Kumar türkçe dublaj indir

Runner_Runner_B_y_k_Kumar[1]

Büyük Kumar – Runner Runner 2013 (Türkçe Dublaj) BRRip XviD tek link indir izle

Timberlake ve bana göre tek kelimeyle muhteşem bir oyun sergiliyor. Filmde sinemasal yetenekleri hep şüpheli olsa da “derin” ilişkileri sayesinde Oscar’a dahi uzanabilme “yeteneğini” gösterebilmiş Ben Affleck ise alengirli işlerin adamı, para babası ve kötü karakter Ivan Block olarak karşımıza çıkıyor. Dümdüz bir oyunculuk, parıltıdan ve detaylardan nasibini alamamış bir yeteneksizlik şahikası olarak Affleck, filmin ritminin hep düşmesine sebebiyet veriyor. Yüksek lisans öğrencisiyken Amerikan Eğitim Sistemi’nin kurbanı bir “masum” karakter olarak kendini bir anda Kosta Rika’nın batakhanelerinde bulan Richie karşısında adeta bir rol modeli olarak gördüğü “Korkunç İvan”ın sağ kolu mertebesine kadar yükselirken kariyerine en fazla zarar verecek olan şeyi hesaba katmıyor: Uçkuru!

Filmin Konusu :

 

Princeton’da matematik okuyan Richie Furst, son derece zeki ve parlak bir öğrenci olsa da burs alabilecek başarıyı yakalayamamıştır. Öğrenim harcı olan 60.000 dolarlık bir birikimi olmadığı için bu parayı bir hafta içerisinde bir şekilde bulması gerekmektedir. Ufak tefek birikimleri vardır ve şansını online poker oynama sitesinde denemeye başlar. Bir süre epey başarılı ilerlese de kader oyununda, kazanacağından emin olmasına rağmen tüm parasını kaybeder. Richie, bu işte bir hile olabileceğine inanmaya başlar ve sitenin sahibi Ivan Block’u bulmak için Kosta Rika’ya kadar gider. Block, burada lüks içerisinde yaşamaktadır ve Richie’yi tersleyip kovmak yerine ona misafirperver bir şekilde yaklaşır. Block, genç adamı oyundaki hileyi keşfettiği için tebrik edip kendisi için çalışmasını teklif eder. Bu zengin ve karizmatik adamın hayat şekliyle adeta büyülenen Richie de bu teklifi kabul eder. Ancak Richie artık beklenmedik bir kurum tarafından kıstırılıp bir seçim yapmak ve hayatının en riskli kumarını oynamak zorunda kalacaktır!

 

‘İyi seyirler’..

 

http://www.imdb.com/title/tt2364841/

Büyük Kumar türkçe dublaj indir

Büyük Kumar türkçe dublaj indir

Büyük Kumar türkçe dublaj indir

Büyük Kumar türkçe dublaj indir

Büyük Kumar türkçe dublaj indir

 

 

Büyük Kumar türkçe dublaj indir
Büyük Kumar türkçe dublaj indir

 

http://u22531181.letitbit.net/downlo….XviD.avi.html

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Madras_Cafe[1]
Madras Kafe film indir

Madras Kafe - Madras Cafe 2013 DVDRip XviD Türkçe Altyazı - Tek Link Ana başlık Sri lankadaki tamilli sivillerin katledilmeleri....

Kapat