Dabbe: Cin Çarpması indir

Dabbe: Cin Çarpması DVD5 film indir

Dabbe: Cin Çarpması 2013 (Yerli Film) DVDRip XviD tek link indir izle

 

Kesinlikle izlediğim en iyi Türk korku filmiydi, hatta bir korku – gerilim bağımlısı olarak izlediğim ve en korktuğum film diyebilirim. Film verilen paranın hakkını fazlasıyla veriyor, 120 dakika boyunca koltuğunuza çiviliyor sizi, sırf Hasan Karacadağ’ı acımasızca eleştirenler için, ona destek olmak amacıyla bu filme bir kaç kez daha gidebilirim. Film boyunca süren müthiş korkunç hava, özellikle son bir saatlik kısımda insanı yerinden zıplatan sahneler ve ağızları açık bırakan bir son, tek kelimeyle süperdi. Burda film kötü film öyle film böyle diyenlerin gece ışık açık yattığı da bir gerçek. Herneyse, yapılan acımasız eleştirilere karşı seninleyiz Hasan Karacadağ, sıradaki filmlerini merakla bekliyoruz. Sen yap biz gidelim, emeğine sağlık 10/10

Konusu:

1986 yılında Muğla’da cinleri kullanarak define bulmuş bir köyün lanetli,habis ve cüzzamlı ruhlarla kuşatılmış tüyler ürperten bu gerçek olayı, gizli kalmış tüm detayları ve gerçek belgeleriyle sinemaya aktarıldı. Stratonikeia kazı alanına yakın Kıbledere köyünde yaşanmış, bu cin çarpılma vakası,ordaki dehşetin gerçek görüntüleri,adli kayıtlar,deliller ve dinleyeni şoka sokan eskilere dair sırlarla başlar. Psikiyatrist Ebru Karaduman ve Cinci Faruk Akat olarak bilinen Cin Çıkarma uzmanının aynı anda ilgilendikleri bu vakanın,ana kahramanı Kübra Duran isimli genç bir kızdır.

Kıbledere köylüsü olan Kübra aynı zamanda Ebru’nun çocukluk arkadaşıdır .Kübra kına gecesinde aniden,cinlerin saldırısına uğramış ve içinde büyüyen çok güçlü ve tehlikeli bir varlığın tehditi altına girmiştir.Psikiyatrist Ebru, görüntülü olgu sunumu için Kübra’yı incelemeye alıp,Cinci Hoca dedikleri kişilerin hastalara yaptıklarını ve sonuçlarını kamera ile kayıt altına almak istemektedir. Psikiyatr ve Hoca Birlikte Kübra’nın ailesiyle yaşadığı Köy evine varırlar, din ve bilim arasındaki bu çekişme gerçekler ortaya çıktıkça dehşete dönüşmeye başlar.İlk başlarda olaylar çözüme doğru giderken, Kıbledere’nin geçmişinde saklı olan ürpertici olaylar ve tuhaf bir şifre ortaya çıkınca,herkes için cehennem saatleri başlar.

http://www.imdb.com/title/tt3069758/

Dabbe: Cin Çarpması indir

Dabbe: Cin Çarpması indir

Dabbe: Cin Çarpması indir
Dabbe: Cin Çarpması indir
http://u22531181.letitbit.net/downlo….XviD.avi.html

Dabbe: Cin Çarpması indir, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Bir Cevap Yazın